Mob.: +370 650 59059
El. paštas: info(eta)diver.lt
Adresas: Žygio g. 90-165
Darbo laikas:
Pirmadienis-penktadienis: 10:00-19:00
Šeštadienis: 10:00-15:00
Sekmadienis: nedirbame
Lithuanian English Russian

DIVER.LT

Nuo šiol prekes internetu galite įsigyti mūsų naujame tinklapyje www.4diving.com


 

Nuo šiol, mus rasite nauju adresu Žygio g.90 Vilniuje
From now , you will find us in new address Zygio st. 90 Vilnius
С этого момента , вы найдете нас по новому адресу Zygio ул . 90 Вильнюс

 

Visas naujienas galite rasti mūsų facebook paskyroje

 

Nuo šiol pas mus rasite pasaulyje NR 1. gamintojo GoPro aktyviam laisvalaikiui skirtas kameras bei aksesuarus.

 

Prasidedant pavasariui, mūsų  lentynos ir vitrinos pasipildė neoprenu iš TEKNODIVER ir didžiausiu pasirinkimu nardymo peilių. Kaip ir visada pas mus medžiotojai ras daugiau nei daugiausiai nardymo įrangos pasirinkimo. Iki susitikimo pas mus.

Iki Kovo vidurio, atnešusiems savo seną nardymo kompiuterį (nepriklausomai nuo jo stovio ir gamintojo), naujam SUUNTO D6i ir D9tx nardymo kompiuteriui suteiksime 15% papildomą nuolaidą.

AKCIJA iki 2012.02.12 atnešusiems ir palikusiems pas mus nesvarbu kokio modelio ar stovio povandeninį šautuvą suteiksime nuolaida nuo 20% iki 30% naujam povandeniniam pneumatiniam šautuvui ar povandeniniam arbaletui įsigyti. Daugiau informacijos gausite paskambine ar užėję pas mus.

 

Pas mus sandėlyje daug naujienų. Atvyko naujieji SUUNTO kompiuteriai. Lentynos taip pat pasipildė gražiais VOSTOK-EUROPE laikrodžiais. Taip pat sandėlys pasipildes TEKNODIVER ir MARES produkcija, kita savaite laukiame SALVI MAR ir SEAC SUB nardymo įrangos papildymo. Prisijunkite prie mūsų atnaujinto facebook profilio ir būsite apie viską informuoti pirmieji.

 

Sandėlys pasipildė TEKNODIVER (ITALIJA) produkcija iš neopreno. Po savaitės laukiame nardymo įrangos papildymo iš SEAC SUB (ITALIJA) ir SALVIMAR (ITALIJA)

 

My status
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis